Upoważnienie wzór starostwo powiatowe
Piastowskiej 40.. Wniosek w sprawie upoważnienia do udzielenia zgody na odstępstwo od przepisów techniczno-budowlanych 14.. Dokument wymagany jest do upoważnienia osoby trzeciej - pełnomocnika do występowania w naszym imieniu w urzędzie komunikacji do wykonywania czynności prawnych takich jak rejestracja, przerejestrowanie pojazdu, składaniu podania o wydanie wtórnika dokumentu pojazdu czy tablic rejestracyjnych.KONTAKT Starostwo Powiatowe w Gnieźnie ul. Papieża Jana Pawła II 9/10 62-200 Gniezno tel.. GODZINY PRACY Poniedziałek 7.00-17.15 Wtorek - piątek 7.15 - 15.15 BIURO OBSŁUGI INTERESANTA tel.. Rejestr zmian Zobacz.Upoważnienie należy wypełnić w przypadku, gdy osoba upoważniona ma w naszym imieniu załatwić sprawę w urzędzie dotycząca rejestracji, wyrejestrowania pojazdu, zgłoszenia sprzedaży, naniesienia adnotacji gaz/hak.Aby możliwe było odwzorowanie oryginalnego wyglądu, dokumenty (np. broszury) są dostępne do pobrania w formacie .pdf.. 41 200 13 00, 41 200 14 00, 41 200 15 00 SEKRETARIAT tel.Szanowni Państwo Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu obsługuje mieszkańców miast i gmin: Prószków, Tułowice, Niemodlin, Ozimek, Popielów, Turawa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Dąbrowa, Łubniany, Murów, Chrząstowice, Tarnów Opolski.. Starostwo Powiatowe w Wejherowie KARTY SPRAW ← Sprawdź zanim udasz się do Urzędu!.

(czytelny podpis osoby upoważniającej) (czytelny podpis osoby przyjmującej upoważnienie) Author: pomykol Created Date: 3/15/2012 10:55:38 AM .…………………., dnia………………….

Opłata skarbowa w wysokości 17 zł(poza osobami zwolnionymi zgodnie z ustawą).Rachunki bankowe Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu obowiązujące od 01 stycznia 2011 rok; Wybory samorządowe 2018; Wybory samorządowe 2014; Kwalifikacja Wojskowa 2018; Karta Polaka; Starostwo Powiatowe; Komórki organizacyjne Starostwa (wydziały, biura, samodzielne stanowiska) Zarządzanie Kryzysowe - Przydatne Informacje; Punkt Rzeczy .Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem prowadzenia sprawy w Starostwie Powiatowym w Poddębicach, przy czym podanie danych jest: a) obowiązkowe, jeśli tak zostało to określone w przepisach prawa; b) dobrowolne, jeśli odbywa się na podstawie Pana/Pani zgody lub ma na celu zawarcie umowy.Urzędowy publikator teleinformatyczny - Starostwo Powiatowe w Zamościu Biuletyn Informacji Publicznej - Starostwo Powiatowe w Zamościu Dostęp do Biuletynu Informacji Publicznej wymaga włączenia obsługi JavaScript.Wzory wniosków do pobrania;.. Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim Budowa serwisu została dofinansowana z dotacji Ministra Cyfryzacji..

Do ich wyświetlania najlepszy jest program Adobe Acrobat Reader.Wszystkie wymagane dokumenty potrzebne do.Dwu języczne umowy kupna sprzedaży, upoważnienie do wydziału komunikacji i urzędu skarbowego, wniosek o rejestrację pojazdu, polsko niemiecka umowa kupna sprzedaży, Druki do opłacenia akcyzy i podatku PCC.Biuletyn Informacji Publicznej - Starostwo Powiatowe w Kielcach Al.

Oświadczenie o zrzeczeniu się prawa do wniesienia odwołania od decyzji.. (miejscowość) (data) UPOWAŻNIENIE Upoważniam do załatwienia moich spraw w Wydziale KomunikacjiStarostwo Powiatowe w Kielcach.. Do góry.Na upoważnieniu należy koniecznie wskazać osobę upoważnioną, podając: imię, nazwisko, serię i numer dowodu osobistego oraz stopień pokrewieństwa.. Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, ul.Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów, tel.. (17) .Jak załatwić sprawy w Starostwie Powiatowym w Wejherowie.. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, tel (41) 3445429; fax: (41) 3442825 Wzory druków - Biuletyn Informacji Publicznej - Starostwo Powiatowe w KielcachSerwis internetowy Starostwa Powiatowego w Kaliszu.. Pełnomocnictwo.. Wniosek o wydanie zezwolenia kategorii: III/IV/V/VI***) na przejazd pojazdu nienormatywnego na okres miesiąca / 6 miesięcy / 12 miesięcy / 24 miesięcy***) 27.. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zadań określonych przepisami prawa.Wzory druków do pobrania.. Realizowane przez urząd wynikają z powszechnie obowiązującego prawa.Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia Starostwo Powiatowe w Białymstoku Procedury wykonywane w Starostwie Powiatowym w Białymstoku zamieszczone na pojedynczym punkcie kontaktowym eu-go.gov.pl Lista plikówAdministratorem Pani / Pana danych osobowych jest Starosta Bielski - Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. .Upoważnienie do wydziału komunikacji wzór druku..

61 424 07 06 fax 61 424 07 70 e-mail: [email protected] Adres skrytki urzędu na platformie ePUAP:Administrator danych osobowych - Prezydent Miasta Gliwice informuje, że osoby, których dane osobowe są przetwarzane w Urzędzie Miejskim w Gliwicach, mogą kontaktować się z inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz z wykonywaniem praw przysługujących im na mocy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z .Wszelkie formularze i wnioski w wersji elektronicznej dotyczące praw jazdy, rejestracji pojazdów oraz transportu i diagnostyki znajdują się do pobrania na BIP-ie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie --> KLIKNIJ TU UWAGA!Wzór licencji dla licencjobiorcy innego niż wykonawca prac geodezyjnych i kartograficznych: Pobierz:.

Pobierz dane XML WZORY DOKUMENTÓW Drukuj informację WZORY DOKUMENTÓW.. Sprawdź zanim udasz się do Urzędu.. E K O B R A D XIII sesji Rady Powiatu w Elblągu w dniu 04 października 2019 r. o godz. 10.00 sala konferencyjna Starostwa Powiatowego przy ul. Saperów 14 a w Elblągu (IV.Wzór upoważnienia 25.. Upoważnienie do złożenia wniosku lub odebrania prawa jazdy /PKK/ zezwolenie na pojazd uprzywilejowany (PDF,.. Wniosek o wydanie zezwolenia kategorii II na przejazd pojazdu nienormatywnego na okres 12 miesięcy 26.. KLIKNIJ >> ZAREZERWUJ TERMIN ZAŁATWIENIA SPRAWY W WYDZIALE KOMUNIKACJISTAROSTWO POWIATOWE W ŻARACH.. Upoważnienie jest ważne gdy zawiera podpis właściciela pojazdu/mocodawcy.. Wrzosowa 44, 25-211 Kielce do góry..Komentarze

Brak komentarzy.